We like…Steven Klein photography
Inspiracija, Kolumne Wednesday, November 17th, 2010Steven je američki art i modni fotograf, koji živi i radi u New Yorku.
Njegove fotografije i video uratci nikog ne ostavljaju ravnodušnim. On je primjer i uzor svim fotografima koji vole umjetničku fotografiju.

Radio je s mnogim poznatim osobama, kao što su Madonna, Britney Spears, Angelina Jolie, David i Victoria Beckham, Lady Gaga i mnogi drugi. Upravo je on zaslužan za mnoge uspješne Madonnine spotove jer su plod njegove mašte, a za Lady Gagu je radio spot za pjesmu “Alejandro”.
Stevenove fotografije šokiraju mnoge , kroz njih na simboličan način govori o problemima današnjice.
Obožava golotinju na slikama ali i nju gleda “umjetničkim” očima.
Snimao je mnoge modne kampanje za poznate brendove: Calvin Klein, Dolce & Gabanna, Armani, Alexander McQueen kao i za modne časopise Vogue, Arena Homme Plus i W Magazine.
Ostale Kleinove radove pogledajte na njegovom web-site-u www.stevenkleinstudio.com
Text by Dino Kalember